O nas

Początki wydobycia na zajmowanym przez nas terenie górniczym sięgają lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia.

Obecnie wydobycie jest prowadzone przy użyciu dwóch pogłębiarek. Urobek w ciągu produkcyjnym jest kruszony, przesiewany i frakcjonowany. Większość uzyskanego kruszywa zostaje zużyta do produkcji betonu w nowoczesnym i w pełni zautomatyzowanym węźle betoniarskim. 

Nasz areał stale poszerza się o nowe tereny wydobywcze. Posiadamy kopalnie m.in. w Krupicach, Koczerach, Kleszczelach, Sitnie czy Piotrowszczyźnie. Pozwala to naszym klientom na odbiór kruszywa w dogodnej lokalizacji oraz optymalizację kosztów transportu.

Mocnym filarem naszej firmy są pracownicy. Do naszej załogi należą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę na temat wydobycia oraz frakcjonowania kruszyw.
Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach by nieustannie poszerzać naszą ofertę oraz poprawiać jakość naszych usług.

Regularnie modernizujemy i serwisujemy nasze zaplecze techniczne, by oferowane przez nas produkty były jak najwyższej jakości. W trosce o środowisko naturalne zainwestowaliśmy we własną farmę fotowoltaiczną, która z znacznym stopniu pokrywa nasze zapotrzebowanie na energię elektryczną związaną z wydobyciem.

Pracownicy Działu Obsługi Klienta dokładają wszelkich starań by każda transakcja była przeprowadzona z pełnym profesjonalizmem, należytą starannością oraz w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego jak również poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole naszej strony. Z ogromną przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.
Beton to mieszanka powstała ze zmieszania cementu, kruszyw drobno i gruboziarnistych, wody oraz ewentualnych domieszek, dodatków lub włókien zbrojeniowych. Jest to jeden z najbardziej powszechnych materiałów budowlanych we współczesnym budownictwie.
Shadow