Transport

Jednym z głównych filarów naszej działalności jest transport.
Nieustannie modernizujemy naszą flotę tak by nasza oferta była jedną z najbardziej konkurencyjnych na lokalnym rynku.

Transport kruszyw

 
W skład naszego parku sprzętowego między innymi wchodzą samochody ciężarowe wyposażone w przyczepy samowyładowcze o ładowności 20t oraz 25t. Gwarantujemy szybką i terminowa dostawę.

Transport krajowy i międzynarodowy


W ramach prowadzonej działalności świadczymy usługi przewozu kruszyw oraz materiałów budowlanych. Ponadto w ramach dodatkowych działalności świadczymy usługi z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego.

Transport betonu

Sprawdzony i nowoczesny sprzęt na placu budowy to podstawa. Dysponujemy betoniarkami o pojemności 9 m3 w ilości 5 sztuk. Pompy do betonu są obecnie jednym z najczęściej spotykanych sprzętów, które wykorzystuje się na placach budowy. Różne rodzaje pomp pozwalają dopasować typ sprzętu do przeprowadzanych prac w zależności od wielkości placu budowy czy oczekiwanej wydajności.

Cechą charakterystyczną pompy samochodowej jest wysięgnik, który pozwala na rozprowadzenie betonu nawet w znacznej odległości.  Na co dzień pracujemy na dwóch rodzajach sprzętu: betoniarka z zabudową pompa do betonu o ładowności 7m3 i wysięgu 24m oraz pompą do betonu o  wysięgu 32m.
Na życzenie klienta jesteśmy w stanie udostępnić sprzęt o oczekiwanych wydajności oraz wysięgu.
Shadow